Ošetření pomocí výplní

s kyselinou hyaluronovou

Výplně s kyselinou hyaluronovou

Velmi oblíbeným a vysoce efektním zákrokem se v posledních letech stává modelace rtů, kontur obličeje a  výplň vrásek nebo jizev hyaluronovou kyselinou. Lékařské ošetření těmito viskózními gely je vyhledávané kvůli přirozenému efektu, okamžitému účinku a dosažení krásné vyhlazené pokožky bez vrásek a jizev.

Kyselina hyaluronová obsažená v preparátech Teosyal, Fortelis, Esthelis, Restylane, Juvederm, Princess  a dalších je látka, která představuje přirozenou součást lidské kůže a její hlavní vlastností je schopnost hloubkové hydratace. Díky ní může být pleť mladá, pružná a krásně vyhlazená. Velmi přirozeně a nenásilně lze pomocí hyaluronové kyseliny modelovat rty, zvětšovat jejich objem, zvýraznit konturu, vyrovnat případné nepravidelnosti tvaru nebo drobné vrásky a jizvičky na jejich povrchu. Velkou výhodou (na rozdíl od permanentních výplní typu umělých hmot a silikonu) je pomalé přirozené odbourávání kyseliny hyaluronové a možnost následného ošetření dle aktuálního stavu pokožky, minimální riziko vzniku alergické reakce a dalších nežádoucích účinků, které často provázejí permanentní implantáty.

Aplikace výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou se provádí ambulantně pomocí nejtenčích jehliček, takže bolestivost je snížena na minimum, v případě zvýšené citlivosti lze před ošetřením aplikovat anestetikum v gelu, krému nebo roztoku. Ošetření trvá asi půl hodiny, po zákroku se lze bez omezení věnovat denním činnostem a společenskému životu.

Ceny ošetření při spotřebě 1 injekce s  obsahem stabilizované kyseliny hyaluronové se pohybují od 4000,- do 8000,-Kč v závislosti na velikosti ampulky a typu materiálu (běžně vystačí na zvětšení rtů nebo výplň nosolícních vrásek), zákrok je možné kdykoli opakovat a doplnit i menší množství materiálu, efekt v kůži přetrvává asi 6-12 měsíců, ve rtech asi 4-6 měsíců podle použitého produktu.

MUDr. Iveta Hrabálková

Minská 3234/31
616 00 Brno - Žabovřesky
IČ: 75044919
Telefon: 541 219 336
Email: info@esteticka-dermatologie.cz

Ordinační hodiny dle objednání:

  • Pondělí  7.30 - 13,  14-17
  • Úterý      7.30 - 13  
  • Středa    7.30 - 13,   14-17
  • Čtvrtek   7.30 - 13  
  • Pátek     7-14