Novinky v ordinaci

Profhilo a Jalupro - bioremodelace pokožky

Profhilo a Jalupro super hydro obsahují vysokou dávku kyseliny hyaluronové vyrobené formou tzv. superskrinboosteru.

Aplikace do kůže obličeje, krku, dekoltu, dorsa rukou a dalších oblastí. Zvyšuje hydrataci, tvorbu kolagenu I, III, IV a VII a elastinu ve fibroblastech. Efekt působení se nazývá bioremodelace.

Zlepšením mechanických vlastností pokožky dochází současně k vypnutí vrásek. Výsledkem je remodelace tkáně a potlačení změn způsobených věkem nebo nadměrným sluněním.

Omlazení pleti - Plexr - Plazmový tok

Plexr je lékařský přístroj pracující na principu plazmového toku.  Jeho účinky pomáhají omlazení pleti bez invazivního zákroku skalpelem. Ideální je jeho využití na odstranění drobných výrůstků na kůži (i kolem očí), pigmentací, k redukci vrásek nad horním rtem i jinde, převisů kůže na víčkách, korekci jizev a jiných nerovností a nepravidelností pleti.

Velmi dobré výsledky vykazuje i ošetření ochablé kůže víček (tzv. miniinvazivní blefaroplastikanebo horního rtu s postupným vyhlazením vrásek. Ošetřená místa se hojí během 7-10 dnů, následně může několik týdnů přetrvávat zarůžovění kůže.

Botulotoxin - lék proti mimickým vráskám a proti nadměrnému pocení

Aplikace botulotoxinu proti mimickým vráskám je již velmi rozšířená a oblíbená metoda, dokáže v krátké době odstranit zamračený výraz obličeje, vyhladit vrásky na čele, kolem očí, na tvářích, nad horním rtem...

Redukce pocení pomocí botulotoxinu přináší velkou úlevu nejen v horkých letních dnech.

Během ambulantního ošetření lékařka aplikuje botulotoxin tenkými jehličkami do kůže, kde dochází  k zablokování  inervace potních žláz a během několika dnů pocení ustává.  Efekt vydrží 6-12 měsíců, nejvhodnější a nejčastěji ošetřované lokality jsou podpaží, dlaně, čelo…

Cena závisí  na množství aplikovaného botulotoxinu. 

 

Novinka - IPL Anthélia® k Fotorejuvenaci a depilaci

Fotorejuvenaci a depilaci provádíme špičkovým IPL (intenzivním pulsním světlem) Anthélia®, francouzské společnosti Eurofeedback www.eurofeedback.com, která je světovou jedničkou v oblasti IPL depilací, fotoomlazení a liftingu obličeje.

Intenzivní pulzní světlo Anthélia® nabízí

  • Fotoepilaci – postupné trvalé odstraňování nežádoucích chloupků na těle a obličeji, Anthélia dokůže redukovat světlé i tmavé chloupky, ošetření je téměř  bezbolestné
  • Fotorejuvenaci –  omlazení a sjednocení pleti, zjemnění vrásek, stimulace produkce nových kolagenních vláken
  • Depigmentaci – redukci pigmentových skvrn na kůži již po prvním ošetření 
  • Fotokoagulaci  – redukci rozšířených cévek v oblasti obličeje, krku, trupu, ale i dolních končetin 

Plazmaterapie - omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku, rukou a stimulaci růstu vlasů

Plazmaterapie s výplní kyselinou hyaluronovou v 1 ošetření - výhodnější cena.

Plazmaterapie jako terapie zvýšeného padání vlasů, stimulace růstu vlasů po transplantaci apod.

Za tajemstvím mládí Tray LIFE – P.R.P. metody, známé také pod názvem Drákulova terapie, stojí naše vlastní krev. Látky obsažené v krvi mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces jejího stárnutí. Omlazující efekt v sobě ukrývá krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory a proteiny, které pokožku regenerují a startují procesy omlazení zcela přirozenou, tělu vlastní cestou. Nehrozí tedy alergie či přenosy chorob.

Výjimečnost Tray LIFE spočívá v použití speciálního Plus DNA aktivátoru. Tento je schopen uvolnit růstové faktory z krevních destiček, ale především stimulovat jejich aktivitu. Díky tomu více než 100 růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti.

Existují různé metody plazmaterapie. Na našem pracovišti používáme k vyhlazení vrásek unikátní Tray LIFE DNA aktivátor, který účinně stimuluje růstovou aktivitu krevních destiček. Díky tomu více než 100 růstových faktorů podpoří proces omlazení pleti. Obličej se zpevní a projasní, pleť je pružnější, zářivější, hladká a více hydratovaná. Díky inovativnímu Plus DNA aktivátoru vydrží efekt terapie 8 měsíců, nejlepších výsledků se dosahuje při pravidelném ošetření 2x ročně.

Průběh ošetření:

Ambulantní ošetření trvá od 30 do 60 minut. Nejprve odebereme Vaši krev do speciálního setu, oddělíme plazmu s trombocyty pomocí centrifugy,  smícháme s DNA aktivátorem, lékařka pak upravenou plazmu včetně aktivovaných krevních destiček šetrně jemnou jehlou aplikuje do kůže.

Vzhledem k tomu, že se jedná aplikaci části Vaší vlastní krve, je riziko komplikací zcela mizivé, minimalizuje se i možnost intolerance. Další den můžete pokračovat v běžných aktivitách nebo jít do práce. Drobné kožní podlitiny a zarůžovění pleti lze skrýt líčením, otok nebývá velký, infekční komplikace za dodržení sterility zcela vzácné, bolestivost po zákroku minimální.

Výhody plazma terapie Tray LIFE s DNA aktivátorem:

Využívá regenerační potenciál vlastního těla, projasní pleť a vyhladí jemné vrásky již po první aplikaci, ošetření má dlouhodobý efekt. Sterilní jednorázový Tray life set zajišťuje maximální bezpečnost terapie, nehrozí alergie či přenosy chorob.  Ambulantní ošetření je rychlé, stejně tak i rekonvalescence. V neposlední řadě patří k výhodám i příznivá cena.

Lokality vhodné k ošetření plazma terapií Tray LIFE:

Aktivovaná plazma se aplikuje pod vrásky nebo plošně bodově metodou mezoterapie po celé tváři, kolem očí a do čela. Dále lze využít k ošetření oblastí nosoretních rýh, ústních komisur, omlazení a mírnému přirozenému zvětšení a modelaci rtů. Kromě obličeje lze metodu využít i k rejuvenaci kůže krku, dekoltu, břicha, boků a hřbetů rukou, k podpoře růstu vlasů. Plazmaterapie může pomoci i v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích (po laseru, kryoterapii, peelingu, dermarolleru) či traumatech (drobné popáleniny a defekty), pomáhá vyhlazovat drobné jizvy či nerovnosti kůže.

Kontraindikace:

akutní infekce, herpes, závažné onemocnění ledvin či jater, poruchy koagulace nebo krvetvorby, imunosuprese, HIV pozitivita a jiné závažné infekce krve, malignita v anamnéze

Akční cena:

Ošetření celého obličeje stojí 3000,-Kč, v ceně  může být zahrnuto i ošetření další lokality dle výběru klienta (krku, dekoltu, hřbetů rukou, problematických partií ovlasené pokožky…), při současném použití plazmaterapie jako doplňku k laserovému ošetření nebo při současné aplikaci výplně s kyselinou hyaluronovou poskytujeme na plazmaterapii 50% slevu.

Objednání:

Před ošetřením je nutná osobní konzultace s lékařkou, v případě zájmu se můžete objednat telefonicky na číslech na číslech 608315932 nebo 541219336 nebo na e-mailové adrese: info@esteticka-dermatologie.cz.

Kyselina hyaluronová k redukci vrásek, modelaci rtu, omlazení pleti

Stabilizovaná a zesíťovaná kyselina hyaluronová se využívá v estetické medicíně jako výplň ke korekci povrchových i hlubších vrásek, k modelaci rtů a kontur obličeje. Ošetření stimuluje produkci kolagenu, hydratuje kůži a pleti tak dodává svěží vzhled.

Jak ošetření probíhá?

Kyselina hyaluronová je aplikována podkožně pomocí speciální tenké jehly nebo atraumatické kanyly po předchozím znecitlivění místa anestetickým gelem. Tento výkon patří pouze do rukou lékaře!

Kyselina hyaluronová jako mezoterapie nebo jako Skinbooster

Nezesíťovaná nebo jen jemně zesíťovaná kyselina hyaluronová se využívá v estetické medicíně samostatně nebo v kombinaci s polypeptity či jinými látkami k aplikaci do povrchových vrstev kůže.

Výsledek: hydratace pleti a redukce povrchových vrásek, ošetření stimuluje produkci kolagenu, zlepšuje prokrvení a pokožce tak dodává svěží vzhled.

Při aplikaci pomocí speciálního pera do pokožky hlavy metoda stimuluje růst vlasů. K mezoterapii zde můžeme využít kromě kyseliny hyaluronové s polypetidy a vitamíny i kmenové buňky nebo PRP. K docílení žádoucího egektu se doporučuje ošetření několikrát opakovat.

 

Mezonitě k šetrnému liftingu a omlazení pleti

Mezonitě jsou speciální postupně se resorbující vlákna, která zavádíme do hlubších vrstev kůže a podkoží za účelem vypnutí a modelace kontur obličeje, ale i jiných partií těl.

MUDr. Iveta Hrabálková

Minská 3234/31
616 00 Brno - Žabovřesky
IČ: 75044919
Telefon: 541 219 336
Email: info@esteticka-dermatologie.cz

Ordinační hodiny dle objednání:

  • Pondělí  7.30 - 13,  14-17
  • Úterý      7.30 - 13  
  • Středa    7.30 - 13,   14-17
  • Čtvrtek   7.30 - 13  
  • Pátek     7-14